Więcej wpisów z tej kategorii

Wczoraj (29.04.2024r) odbyła się gala rozdania Stypendium Marszałka Województwa Lubelskiego, podczas którego wręczono stypendia artystyczne za osiągnięcia w roku 2023. Kornelia Dzięcioł znalazła się w gronie nagrodzonych osób. Uczennica klasy 4 B reprezentowała Gminę Janów Podlaski w wielu konkursach ogólnopolskich, międzynarodowych i powiatowych zajmując na nich czołowe miejsca, a dzięki temu miała szansę stanąć wśród najlepszych młodych artystów województwa lubelskiego.

 

 

dodanor.

29 kwietnia 2024r. w Białej Podlaskiej odbyły się Powiatowe Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych. Uczestniczyli w nim uczniowie naszej szkoły z klasy 8a: Paweł Michalski, Paweł Bylicki i Jakub Pietruczuk przygotowywani przez pana Jacka Olichwiruka. Konkurs składał się z trzech konkurencji: testy wiedzy i skrzyżowań, pierwszej pomocy oraz toru przeszkód. W turnieju uczestniczyło 14 drużyn z naszego powiatu -między innymi: drużyny z SP w Białej Podlaskiej, Międzyrzeca Podlaskiego czy Grabanowa. Nasi uczniowie pod opieką pana Jacka Olichwiruka zajęli I miejsce premiowane awansem do wojewódzkiego etapu turnieju oraz wspaniałe nagrody w postaci rowerów. Dobre przygotowanie przyniosło widoczne efekty. Zajęli oni czołowe miejsca na torze przeszkód, testach wiedzy i skrzyżowań.

 

dodanor.
AKCJA  NA RZECZ  DOMU  DZIECKA
 
W okresie Wielkiego Postu w naszej szkole odbyła się zbiórka artykułów higienicznych i papierniczych dla wychowanek Domu Dziecka w Siennicy. Zebrano 13 kg tych artykułów. Zbiórkę przeprowadziły uczennice kl. VIII a. Opiekunem akcji był p. Stanisław Sosenko. Wszystkim ofiarodawcą bardzo dziękujemy za okazaną dobroć i otwartość serca.
dodanor.

W dniu 15.04.2024r. uczennica klasy 4 b Kornelia Dzięcioł została uhonorowana przez Prezydenta Miasta Lublin stypendium artystycznym. Wyróżnienie zostało przyznane za osiągnięcia wokalne o randze międzynarodowej i ogólnopolskiej za rok 2023.To nie jedyny sukces uczennicy, ponieważ Kornelia wyśpiewała ostatnio wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym ,,Kropka,, oraz Wyróżnienie Specjalne w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki,, Zaśpiewaj to „.

dodanor.