Konkurs plastyczny – plakat

Kolejnym konkursem zorganizowanym z okazji 50.lecia nadania naszej szkole im. Cz. Tańskiego, był konkurs plastyczny, w którym uczniowie musieli narysować plakat związany z tą uroczystością. Na plakatach zostały umieszczone różne elementy związane z Czesławem Tańskim takie jak lotnie, konie, nasza szkoła, Wygoda i próby latania naszego patrona. Uczniom nie zabrakło inwencji twórczej i ciekawych pomysłów na stworzenie wspaniałych plakatów.  Organizatorką konkursu była p. Dorota Matejuk – Bąk.                                                                                            

Zwycięzcami zostali:                                                                                                                                              

 I miejsce – Małgorzata Piwowarska                                                                                                          

II miejsce – Michalina Chilkiewicz                                                                                                                                 

III miejsce – Aleksander Zając                                                                                                                                                  

 IV miejsce – Zofia Marciniuk                                                                                                                                                                                                   Wyróżnienie:                                                                                                                                  

– Zuzanna Kuźmińska                                                                                                                                                                        

– Aleksandra Semeryło                                                                                                                                                            

 – Aleksander Stańko                                                                                                                                                                               

-Lena Hryciuk                                                                                                                                                                                     

 – Miłosz Dwojak                                                                                                                                                                                             

 – Karolina Michalska

Podziel się tym wpisem ze znajomymi:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Więcej wpisów z tej kategorii