Wygrany Międzygminny Turniej Piłki Siatkowej Młodzieży Szkolnej

We wtorek i środę 25 – 26 stycznia, w Szkole Podstawowej im. Czesława Tańskiego w Janowie Podlaskim, odbyły się zawody w piłce siatkowej dziewcząt oraz chłopców. Rozgrywki dziewcząt rozpoczęły się 25 stycznia o godzinie 10:00. Janów odwiedziła drużyna z Rokitna wraz z trenerem, których Pan Dyrektor serdecznie powitał i podziękował za przybycie, pomimo trudnych warunków pogodowych. Po rozgrzewce rozpoczęły się zmagania obydwu drużyn. Zawody sędziowane przez Pana Grzegorza Demianuka, miały roztrzygnąć 3 sety po 25 punktów. Drużyna z Janowa, w której skład wchodziły: Iza Bazylczuk, Agata Gładuniuk, Amelia Lesiuk, Milena Tarasiuk, Emilia Łepecka oraz Marysia Owerko, wygrały wszystkie 3 sety, co czyniło je zwyciężczyniami zawodów. Następnego dnia zawodów z drużyną z Rokitna, sytuacja ze składem chłopców składającym się z: Kacpra Czuchana, Jakuba Iwaniuka, Jakuba Jureczka, Krystiana Seluka, Patryka Guzarowa, Mateusza Michalskiego, Marka Kiryluka oraz Kacpra Łukijaniuka powtórzyła się. Chłopcy zwyciężyli w 3 setach i tym sposobem wygrali zawody. Drużyny dziewczyn i chłopców zakwalifikowały się do następnego etapu zawodów w Międzyrzecu.