Wizyta młodzieży z Norwegii

20 lutego 2018 r. nasi uczniowie otrzymali niemałą niespodziankę, gdy rano okazało się, że szkołę odwiedzą uczniowie prosto z Norwegii!

         Już około 10 uczniowie klas trzecich gimnazjum zostali zaproszeni do sali, gdzie mieli okazję porozmawiać z obcokrajowcami. Najpierw jednak odbyła się prezentacja.

Norwegowie opowiedzieli nam o swoim kraju, o zwyczajach, potrawach (oczywiście wszystko w języku angielskim!). Później zaprezentowali nam przejmujący występ o wierze (nie możemy zapomnieć, że całe to spotkanie nie odbyłoby się gdyby nie Chrześcijańska Misja „EUROMISSION”, której serdecznie dziękujemy).

Następnie podzieliliśmy się na mniejsze grupy, mogliśmy porozmawiać na bardziej „nasze” tematy i tak właśnie mogliśmy powymieniać się naszymi Snapami :D.

Dalsza część spotkania odbyła się na naszej hali sportowej, gdzie miejsce miały rozgrywki sportowe.

 Po wszystkim pożegnaliśmy się z naszymi nowymi przyjaciółmi, jednak nie na długo, bo już wieczorem odbył się koncert Norwegów, na którym mogliśmy posłuchać świetnych wykonań utworów.

 Spotkanie z obcokrajowcami było równie przyjemne jak rok temu i mamy nadzieję, że za rok również będziemy mieli okazję się z nimi spotkać!

Aleksandra Sidoruk

Podziel się tym wpisem ze znajomymi:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Więcej wpisów z tej kategorii