Wycieczka klas V i VII do Białej Podlaskiej

W środę 10.01.2018 r. klasy V i VII  wraz z opiekunami panią Dorotą Orzechowską – organizatorką całej wycieczki, p. Dorotą Kuszneruk, p. Moniką Dwojak i p. Grażyną Kraciuk wybrały się na spektakl musicalowy oraz łyżwy.             

Na początku odbyło się przedstawienie, którego tematem było Boże Narodzenie. Utalentowany zespół zaprezentował nam, jak piękne i ważne jest obchodzenie świąt z najbliższymi, ukazując to  na podstawie wydarzeń z życia pewnej dziewczynki, która przekonała  się o tym dzięki pewnym osobom, które uświadomiły jej, ile traci.                                                                                         

Po zakończeniu spektaklu pojechaliśmy na lodowisko przy Szkole Podstawowej nr 9, wypożyczyliśmy łyżwy i weszliśmy na lód.

Niektórzy byli już doświadczeni i jeździli z łatwością, lecz byli też tacy,  którzy chodzili przy barierce lub stali podpierając ją, jednak pan pilnujący porządku kazał, aby się poruszać, raz w jedną, raz w drugą stronę. Osobiście nie zaliczyłam żadnego upadku, ale nie brakowało ich u innych osób. Na lodzie były organizowane wyścigi, różne jazdy przy pomocy pachołków, pociągi – ale akurat tego nam zakazywano ze względów bezpieczeństwa.

Czas spędzony na wyjeździe będziemy wspominać dobrze, mimo obitych niektórych części ciała.

 

Podziel się tym wpisem ze znajomymi:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Więcej wpisów z tej kategorii