Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

W tym roku WOŚP zagrała już po raz 26 i w naszej szkole już we wrześniu zgłosiła się spora liczba uczniów, którzy chcieli wziąć udział w tej akcji.

Po pozytywnym rozpatrzeniu przez WOŚP prośby o utworzenie sztabu w naszej szkole, rozpoczął się nabór wolontariuszy. Następnie wszyscy chętni do zbiórki musieli wypełnić ankiety zgłoszeniowe, zrobić zdjęcie, a potem oczekiwać na 14 stycznia- czyli na dzień finałowej zbiórki.

Jeszcze przed niedzielą miało miejsce spotkanie, na którym wolontariusze zostali przeszkoleni co do zasad bezpieczeństwa i zapoznani z zasadami dotyczącymi zbiórki.

 Wszyscy zbierający datki otrzymali puszki, identyfikatory, naklejki serduszka, smycze, a jako prezenty fioletowe kominy na szyję oraz rękawiczki.

W tym roku w naszej szkole wolontariuszami byli:

Amelia Andruszkiewicz, Klaudia Jakoniuk, Izabela Czapska, Monika Karolczuk, Szczepan Fedoruk, Aleksandra Sidoruk, Jakub Horbowiec, Aleksandra Hurbańczuk, Ewelina Klimkiewicz, Dagmara Czuchan, Hanna Ochnik, Iga Ochnik, Wiktoria Salwerowicz, Piotr Nescioruk i Gabriela Doroszuk oraz wolontariusze z Zespołu Szkół w Janowie Podlaskim: Anna Osior, Katarzyna Artyszuk, Paulina Rogulska, Karolina Rogulska i Magdalena Jakoniuk.

Opiekunami młodzieży byli: p. Iwona Andruszkiewicz, p. Katarzyna Panasiuk, p. Joanna Siemieniuk, p. Swietłana Daniluk i p. Piotr Panasiuk.

Było naprawdę zimno, ale wszyscy wolontariusze spisali się na medal i w tym roku zebrali rekordową sumę 5 635 zł i 85 gr.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za datki!

Podziel się tym wpisem ze znajomymi:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Więcej wpisów z tej kategorii