Wolne stanowisko urzędnicze

Podziel się tym wpisem ze znajomymi:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Więcej wpisów z tej kategorii

4 czerwca br. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Patrona. Z tej okazji społeczność szkolna uczciła pamięć swojego patrona – Czesława Tańskiego. Uroczystość rozpoczęliśmy Mszą Św. w Bazylice Trójcy Świętej. Głównym punktem uroczystości była akademia przygotowana przez uczniów z klas 4b, 6a, 6b, 7a i 8a pod kierunkiem p. Barbary Iwaniuk, p. Doroty Jakimiuk – Orzechowskiej i p. Moniki Dwojak. Akademię uświetniły również występy taneczne dziewcząt z klas 4b i 6b przygotowanych przez p. Dorotę Jakimiuk – Orzechowską.

dodanor.

W dniu 24 maja w Łęcznej odbył się finał wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych. W zmaganiach wzięło udział 19 drużyn wyłonionych podczas wcześniejszych etapów powiatowych . Powiat bialski reprezentowała zwycięska drużyna z naszej szkoły. Zajęliśmy 5 miejsce. Rywalizacja polegała na rozwiązywaniu testu wiedzy z zakresu przepisów ruchu drogowego, toru przeszkód, praktycznej jazdy rowerem po miasteczku rowerowym oraz udzielaniu pierwszej pomocy przedmedycznej. Skład drużyny: Paweł Michalski, Kuba Pietruczuk oraz Paweł Bylicki. Trenerem uczniów jest nauczyciel geografii i techniki pan Jacek Olichwiruk. Gratulujemy!

 

dodanor.

29 kwietnia 2024r. w Białej Podlaskiej odbyły się Powiatowe Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych. Uczestniczyli w nim uczniowie naszej szkoły z klasy 8a: Paweł Michalski, Paweł Bylicki i Jakub Pietruczuk przygotowywani przez pana Jacka Olichwiruka. Konkurs składał się z trzech konkurencji: testy wiedzy i skrzyżowań, pierwszej pomocy oraz toru przeszkód. W turnieju uczestniczyło 14 drużyn z naszego powiatu -między innymi: drużyny z SP w Białej Podlaskiej, Międzyrzeca Podlaskiego czy Grabanowa. Nasi uczniowie pod opieką pana Jacka Olichwiruka zajęli I miejsce premiowane awansem do wojewódzkiego etapu turnieju oraz wspaniałe nagrody w postaci rowerów. Dobre przygotowanie przyniosło widoczne efekty. Zajęli oni czołowe miejsca na torze przeszkód, testach wiedzy i skrzyżowań.

 

dodanor.