Rekrutacja do Przedszkola

 

Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Janowie Podlaskim

mgr Teresa Hryciuk uprzejmie informuje, że od 13.02.2023r do 03.03.2023r.

trwa rekrutacja do Przedszkola Samorządowego w Janowie Podlaskim.

Wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola , deklaracja kontynuowania wychowania przedszkolnego oraz oświadczenia dostępne są do pobrania na stronie internetowej Zespołu Placówek  Oświatowych oraz w sekretariacie.

 

Wszystkich zainteresowanych edukacją przedszkolną swojego dziecka zachęcamy do składania wniosków na rok szkolny 2023/2024

 

 

Dyrektor

Zespołu Placówek Oświatowych

w Janowie Podlaskim

mgr Teresa Hryciuk

 

Wniosek o przyjęcie dziecka do publicznego przedszkola
Deklaracja o kontynuowaniu wychowania
Oświadczenie o samotnym wychowywaniu kandydata
Oświadczenie o wielodzietności rodziny kandydata

 

Pliki do pobrania:

Wniosek o przyjęcie do przedszkola

Deklaracja o kontynuowaniu wychowania

Oświadczenie o samotnym wychowywaniu kandydata

Oświadczenie o wielodzietności rodziny kandydata

 

Podziel się tym wpisem ze znajomymi:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Więcej wpisów z tej kategorii

W dniu 15.04.2024r. uczennica klasy 4 b Kornelia Dzięcioł została uhonorowana przez Prezydenta Miasta Lublin stypendium artystycznym. Wyróżnienie zostało przyznane za osiągnięcia wokalne o randze międzynarodowej i ogólnopolskiej za rok 2023.To nie jedyny sukces uczennicy, ponieważ Kornelia wyśpiewała ostatnio wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym ,,Kropka,, oraz Wyróżnienie Specjalne w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki,, Zaśpiewaj to „.

dodanor.
22 kwietnia  2024 r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Ziemi pod hasłem ,, DBAJ O ZIEMIĘ, TO TWÓJ DOM”. W tym dniu odbyła się bajkowa inscenizacja dla uczniów klas I-III , oraz zaproszonych gości z przedszkola, którą przygotowały dzieci z klasy II a i II b, pod kierunkiem p. Marii Mielniczuk, p. Joanny Prystupy i p. Eweliny Trochimiuk.
Głównym celem przedstawienia było uwrażliwianie i kształtowanie wśród uczniów współodpowiedzialności za stan środowiska naturalnego obecnie i w przyszłości, poczucie troski o niego i szacunku do przyrody. Szczególnie podczas przedstawienia zwrócono uwagę na problem odpadów i prawidłowy sposób ich segregacji.
dodanor.