Narodowe Czytanie po raz 11 w naszej szkole

Już po raz 11 w naszej szkole zostało zorganizowane Narodowe Czytanie. W tym roku spotkaliśmy się, aby wspólnie wschłuchać się w „Ballady i romanse” Adama Mickiewicza. Przybyłych gości powitała dyrektor ZPO pani Teresa Hryciuk, która potem oddała głos naszym lektorom. Zostały zaprezentowane słuchającym następujące utwory: „Romantyczność”, „Powrót taty”, „Świtezianka” oraz „Pani Twardowska”. Zachwycił nas nie tylko sposób prezentacji utworów, ale także piękne kreacje przygotowane na tę okazję. Dziękujemy za udział w Narodowym Czytaniu prowadzącym dzisiejsze spotkanie Amelii Tokarskiej i Tomkowi Fedorukowi z kl. 6c oraz uczniom z kl. 5 b Lenie Semeniuk, Mai Podskok, Mai Myć, Tosi Hołub i Przemkowi Czuchanowi.
Jesteśmy wdzięczni za udział w akcji i kierujemy także podziękowania do następujących Pań: Moniki Dwojak, Eweliny Jówko, Eweliny Kruk, Joanny Siemieniuk, Moniki Salach Demidziuk, Iwony Piwowarskiej, Katarzyny Chilkiewicz, Izabeli Oleszczuk i Iwony Lipińskiej. Dziękujemy za poświęcony czas, przepiękne stroje i wspaniale wczucie w odczytywane ballady.
Organizacja p. Iwona Andruszkiewicz i p. Monika Dwojak

Podziel się tym wpisem ze znajomymi:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Więcej wpisów z tej kategorii