Uczniowie na wycieczkach z programu „Poznaj Polskę”

Dyrektor ZPO w Janowie Podlaskim p. Arkadiusz Podskok zobowiązał wychowawców klas, aby złożyli wnioski o dofinansowanie do wycieczek i dlatego również uczniowie naszej szkoły- w sumie około 200 osób z klas 4, 5, 6, 7 i 8 mogli skorzystać z tego programu, zwiedzając m.in. Kraków, Wieliczkę, Wadowice, Toruń, Gdańsk czy Gdynię. A były to wycieczki 2, 3 i 5- dniowe.
Również najmłodsi uczniowie naszej szkoły (około 100 dzieci z klas 2 i 3) skorzystali z możliwości dofinansowania wyjazdu z programu „Poznaj Polskę” i wraz ze swoimi wychwawcami zwiedzili ciekawe miejsca w Warszawie m.in. Zoo, Zamek Królewski, Centarum Nauki Kopernik, Planetarium czy Starówkę, a były to wycieczki jednodniowe.

Podziel się tym wpisem ze znajomymi:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Więcej wpisów z tej kategorii