Laboratorium przyszłości w naszej szkole

„W naszej szkole powstaje powoli laboratorium przyszłości, w sali chemiczno-fizycznej w sali numer 18 zostanie przeprowadzony w wakacje remont i po remoncie pracownia zostanie wyposażona w nowoczesny sprzęt, typu: drukarki 3D, roboty, gogle VR. To spowoduje, że lekcje, które będą miały miejsce w tej pracowni, po prostu staną się taką wirtualną rzeczywistością. Przeniesiemy się w inny świat, będziemy mogli za pomocą gogli VR oglądać różnego rodzaju fimy, doświadczenia i wszystko zobaczyć w innym wymiarze.”- tak o nowej pracowni powstajacej w szkole opowiada dyrektor ZPO p. Arkadiusz Podskok.

https://www.facebook.com/photo/?fbid=401597215331249&set=a.148601223964184

 

Podziel się tym wpisem ze znajomymi:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Więcej wpisów z tej kategorii