Montaż słowno-muzyczny

Zgromadzeni z okazji 50.rocznicy nadania szkole im. Czesława Tańskiego w naszej szkolnej hali goście mieli okazję obejrzeć ciekawy montaż słowno-muzyczny, który w całości poświęcony był życiu, twórczości i osiągnięciom naszego patrona Czesława Tańskiego. Uczniowie kl. 5 i 7 pod opieką p. Iwony Piwowarskiej, p. Barbary Iwaniuk P, Piotra Kulickiego, p. Joanny Siemieniuk, p. Moniki Salach-Demidziuk,, p. Katrzyny Chilkiewicz, p. Grazyny Barabasz, p. Eweliny Kruk w obrazowy sposób przedstawili dokonania naszego patrona, a on sam- w jego roli uczeń kl. 7 Andrzej Fila – malując obraz, opowiadał o najważnieszych zdarzeniach ze swojego życia. A nad pięknymi dekoracjami pracowała p. Grażyna Barabasz. 

Podczas  obchodów 50 rocznicy nadania naszej szkole imienia Czesława Tańskiego chór szkolny pod  batutą pana Piotra Kulickiego wykonał dwie piękne piosenki. Chcielibyśmy się w tym miejscu pochwalić, że zostały one specjalnie napisane na tę uroczystość, a ich twórcami są pan Paweł Charytoniuk, który napisał słowa, a muzyką i aranżacją tych piosenek zajął się pan Piotr Kulicki.

Serdecznie gratulujemy!!!

Podziel się tym wpisem ze znajomymi:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Więcej wpisów z tej kategorii