Znaleźliśmy sobowtóra patrona naszej szkoły

W naszej szkole z okazji 50-lecia nadania Szkole Podstawowej im. Czesława Tańskiego odbyły się cztery różne konkursy szkolne związane z tą okolicznością m.in. na sobowtóra patrona naszej szkoły, literacki, plastyczny i graficzny. Które zostały zorganizowane przez Panią Iwonę Andruszkiewicz, Panią Katarzynę Panasiuk i Panią Dorotę Matejuk-Bąk. Z okazji tego święta w naszej szkole postanowiono odnaleźć sobowtóra patrona naszej szkoły i został zorganizowany konkurs, w którym uczniowie musieli odwzorować zdjęcie Czesława Tańskiego. Uczniowie wykazali się dużą kreatywnością, aby swoim wyglądem przypominać patrona. Na zdjęciach nie zabrakło odpowiedniej pozy, białych koszul i wąsów. Nasi uczniowie podołali zadaniu i wysłali wiele zdjęć, z których wyłoniono zwycięzców.

W kategorii klas I – IV zwycięzcami zostali : 

  I miejsce – Filip Korlaga kl. 4c   

 II miejsce – Alan Dzięcioł kl. 2b                                                                                                                        

III miejsce – Szymon Hryciuk kl. 1b                                                                                                                   

Wyróżnienie – Jan Kapłan kl. 4a

A w kategorii klas  V – VIII zwycięzcami zostali:                                                                                                                                                                 

  I miejsce – Tomasz Fedoruk kl. 5b                                                                                                                         

II miejsce – Mateusz Karpiuk kl. 8b                                                                                                         

III miejsce – Milena Tarasiuk kl. 8b                                                                                                                   

Wyróżnienie – Amelia Lesiuk kl. 8c

Podziel się tym wpisem ze znajomymi:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Więcej wpisów z tej kategorii