Pierwszy Dzień Wiosny

Wiosna to najpiękniejsza pora roku, dlatego Pierwszy Dzień Wiosny jest bardzo radosny i wyczekiwany przez wszystkie dzieci. 21 marca 2022 roku w naszej szkole odbył się apel z okazji powitania wiosny. W imprezie uczestniczyli wszyscy uczniowie klas 1-3 naszej szkoły.

Uroczystość przygotowały klasy: 3a wraz z wychowawcą p. Marią Mielniczuk,  3b z wychowawcą p. Joanną Prystupą i 1c z wychowawcą p. Grażyną Pożaroszczyk. Scenki, wiersze i piosenki przygotowane na tę okoliczność dotyczyły powitania wiosny. Dzieci   żegnając się z zimą, przywołały piękną wiosnę.  Wszystkie dzieci zatańczyły jej taniec ,,Kaczuchy” i ,,Wiosenną poleczkę”. 

Na zakończenie apelu pan dyrektor Arkadiusz Podskok wręczył uczniom wyróżnionym w konkursie plastycznym ,,Wiosna na okrągło i kwadratowo” pamiątkowe dyplomy i książki zakupione przez Komitet Rodzicielski naszej szkoły.

Po apelu wszyscy udali się na spacer z Marzanną ulicami naszej miejscowości. Mamy nadzieję, że wiosna rozgości się u nas na dobre.

Podziel się tym wpisem ze znajomymi:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Więcej wpisów z tej kategorii