Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej jest okazją do wyrażenia wdzięczności za wysiłek i wielkie serce wkładane w wychowanie i edukację dzieci wszystkim pracownikom szkoły. Z tej okazji 13 października b.r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel.

Uczniowie z klas 5a, 7a, 8b i 8c, pod opieką p. Doroty Jakimiuk-Orzechowskiej, p. Moniki Dwojak i p. Barbary Iwaniuk, wierszem i piosenką wyrazili wdzięczność za codzienny trud pracy nauczycieli oraz wszystkich pracowników szkoły, za ich poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków.

Natomiast artyści z kl. 2b przygotowani przez p. Bożenę Popis wygrali na fletach tradycyjne Sto lat!

Na koniec części artystycznej zaproszono wszystkich pedagogów i pracowników szkoły na środek, po czym uczniowie wyśpiewali im „Sto lat!” i wręczyli w dowód wdzięczności słodki upominek. Uroczystość przebiegła w miłej i radosnej atmosferze.

Następnie dokonano podsumowania wyników konkursów zorganizowanych w szkole: – recytatorsko-lirycznego pt. „Dzieci piszą wiersze dla nauczycieli” – „Poznaj nauczyciela swego po zdjęciu z dzieciństwa jego”

Gratulacje oraz dyplomy trafiły też do sportowców, którzy reprezentowali szkołę w biegach sztafetowych w FINALE REJONU BIALSKIEGO.

Podziel się tym wpisem ze znajomymi:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Więcej wpisów z tej kategorii