A może wybrać szkołę średnią w Janowie Podlaskim?

 

W dniu 10 czerwca 2021 r. dyrektor Zespołu Szkół im. A. Naruszewicza w Janowie Podlaskim wraz z przedstawicielami kadry oraz młodzieży (m.in. absolwentką naszej szkoły Amelią Andruszkiewicz) odwiedzili Zespół Placówek Oświatowych, aby przedstawić edukacyjną ofertę szkoły.
Zespół Szkół oferuje ósmoklasistom naukę w pięciu oddziałach liceum i trzech technikum.
W liceum zapraszamy do czterech klas mundurowych: straży granicznej, policyjnej, służby celno-skarbowej oraz służby więziennej oraz klasy ogólnej. W klasach mundurowych dodatkowo młodzież uczy się przedmiotu kierunkowego oraz samoobrony. W liceum pierwszoklasista będzie się uczył dwóch przedmiotów w zakresie rozszerzonym – języka obcego i jednego przedmiotu do wyboru
z czterech następujących: język polski, historia, wiedza o społeczeństwie, geografia.
W technikum zapraszamy do nauki w jednym z następujących zawodów: technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, technik hodowca koni oraz technik hotelarstwa. Zajęcia praktyczne w technikum odbywają się w Stadninie Koni Janów Podlaski oraz hotelu Zamek Janów Podlaski.
Więcej informacji znajdziesz na stronie szkoły http://zsjp.janowpodlaski.net/nowa_strona/,
Zapraszamy Cię do nauki w Zespole Szkół, dołącz do naszej szkolnej społeczności i twórz z nami bogatą już historię tej szkoły.

Podziel się tym wpisem ze znajomymi:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Więcej wpisów z tej kategorii