Zespół Placówek Oświatowych
w Janowie Podlaskim

Szkoła Podstawowa im. Czesława Tańskiego
Przedszkole Samorządowe

Odjazdy autobusów szkolnych od 19.04.2021

Podziel się tym wpisem ze znajomymi:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Więcej wpisów z tej kategorii

Zachęcamy do udziału w XXVII Memoriale w tenisie stołowym im. Ryszarda Ochnika 2.10.2022

dodanor.

Miło nam poinformować, że w naszej szkole funkcjonuje już laboratorium przyszłości. W sali chemiczno-fizycznej młodzież może korzystać z drukarki 3D, robotów, gogle VR. Cieszymy się z tego powodu, bo ten nowy sprzęt spowoduje, że prowadzone lekcje będą o wiele ciekawsze i staną się wirtualną rzeczywistością. Przeniesiemy się w inny świat, będziemy mogli za pomocą gogli VR oglądać różnego rodzaju fimy, doświadczenia i wszystko zobaczyć w innym wymiarze.

dodanor.
Jest nam niezmiernie miło, że sztab nr 460 działający przy naszej szkole został uhonorowany za działalność na rzecz ❤️Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy❤️.
Składam serdeczne podziękowania wszystkim wolontariuszom, którzy przez te wszystkie lata w trudnych warunkach pogodowych zbierali datki na rzecz fundacji oraz p. Joannie Siemieniuk, p. Katarzynie Panasiuk, p. Ewelinie Jówko i p. Piotrowi Panasiukowi za opiekę nad uczniami w czasie zbiórek.
sztabowa Iwona Andruszkiewicz❤️
 
dodanor.
Już po raz 11 w naszej szkole zostało zorganizowane Narodowe Czytanie. W tym roku spotkaliśmy się, aby wspólnie wschłuchać się w “Ballady i romanse” Adama Mickiewicza. Przybyłych gości powitała dyrektor ZPO pani Teresa Hryciuk, która potem oddała głos naszym lektorom. Zostały zaprezentowane słuchającym następujące utwory: “Romantyczność”, “Powrót taty”, “Świtezianka” oraz “Pani Twardowska”. Zachwycił nas nie tylko sposób prezentacji utworów, ale także piękne kreacje przygotowane na tę okazję. Dziękujemy za udział w Narodowym Czytaniu prowadzącym dzisiejsze spotkanie Amelii Tokarskiej i Tomkowi Fedorukowi z kl. 6c oraz uczniom z kl. 5 b Lenie Semeniuk, Mai Podskok, Mai Myć, Tosi Hołub i Przemkowi Czuchanowi.
Jesteśmy wdzięczni za udział w akcji i kierujemy także podziękowania do następujących Pań: Moniki Dwojak, Eweliny Jówko, Eweliny Kruk, Joanny Siemieniuk, Moniki Salach Demidziuk, Iwony Piwowarskiej, Katarzyny Chilkiewicz, Izabeli Oleszczuk i Iwony Lipińskiej. Dziękujemy za poświęcony czas, przepiękne stroje i wspaniale wczucie w odczytywane ballady.
Organizacja p. Iwona Andruszkiewicz i p. Monika Dwojak
dodanor.