Wspaniałe zwycięstwo uczniów z naszej szkoły w finale wojewódzkim konkursu: Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski

Kolejne wspaniałe zwycięstwo uczniów z naszej szkoły w finale wojewódzkim konkursu: Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski!!!
 
26 marca drużyna naszej szkoły w składzie Augustyna Butkiewicz, Ania Rypina, Wiktoria Niedzielska zwyciężyła w finale wojewódzkim konkursu: Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski. Uczennice dotarły do etapu wojewódzkiego, wygrywając etap parkowy konkursu, który odbył się 19 lutego.
Do finału wojewódzkiego przystąpiło 17 najlepszych drużyn z całego województwa lubelskiego. Z powodu epidemii koronawirusa wszystkie etapy konkursu odbyły się zdalnie.
Każdy uczeń musiał rozwiązać test składający się z pytań dotyczących wiedzy biologiczno – geograficznej, pytań parkowych oraz części polegającej na rozpoznawaniu gatunków chronionych roślin i zwierząt.
To już kolejne zwycięstwo naszej drużyny w finale wojewódzkim tego konkursu. Augustyna, Ania i Wiktoria wygrały również finał wojewódzki w ubiegłym roku szkolnym. Przed naszymi uczennicami finał krajowy, na którym drużyna będzie reprezentować województwo lubelskie.
Serdeczne gratulacje!
Opiekun drużyny Wioletta Doroszuk

Podziel się tym wpisem ze znajomymi:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Więcej wpisów z tej kategorii