Walentynki w kl. III a

                      

KOCHAĆ, LUBIĆ, SZANOWAĆ…

                     WALENTYNKI W SZKOLE

   Korzystając z ostatnich dni karnawału, 12 lutego 2021 r. w klasie III A, wraz z panią Krysią Kopczyńską, zorganizowano ,,DZIEŃ ŚWIĘTEGO WALENTEGO” i „TŁUSTEGO CZWARTKU”.

           Tego szczególnego dnia, każdy ubrał się na czerwono, albo chociaż posiadał akcent w tym kolorze. Kilka dni wcześniej uczniowie przygotowali specjalne podarunki, które z pewnością uszczęśliwiły niejedną osobę. Jak na „Walentynki” przystało, pani zorganizowała wiele wspólnych zabaw i konkurencji w PARACH. Każda PARA zbierała punkty (serduszka). Ilość serduszek przełożyła się na nagrodę – „niespodziankę” dla każdej Pary.  Następnie odbyły się tańce i pląsy karnawałowe. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku, który zafundowali dzieciom Rodzice. Uczniowie zaprosili do zabawy walentynkowej Dyrekcję szkoły, która włączyła się do zabawy. Dzień był pełen uśmiechu i radości. Będziemy go dłuuugo wspominać.

         Jednocześnie pragniemy, aby okazywanie bliskim miłości, sympatii i szacunku było ważne nie tylko w Walentynki, ale każdego dnia, czego wszystkim gorąco życzymy!

Podziel się tym wpisem ze znajomymi:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Więcej wpisów z tej kategorii