Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Dzisiejsze uroczyste zakończenie roku 2019/2020 w naszej szkole było inne niż do tej pory. W hali sportowej zgromadzili się tylko uczniowie klas 8, którzy opuszczają mury naszej placówki. Po krótkim przemówieniu dyrektora ZPO p. Arkadiusza Podskoka, który przedstawił również klasyfikację za mijający rok szkolny, nastąpiło wręczenie nagród przyznawanych przez Wójta Janowa Podlaskiego najlepszym uczniom w swoim roczniku.

Dokonano także zmiany pocztu sztandarowego.  Dyrektor szkoły wręczył również kończącym naszą szkołę uczniom klas 8 nagrody książkowe za bardzo dobre wyniki w nauce i listy gratulacyjne rodzicom. Nie zapomniano też o najlepszych sportowcach, którzy otrzymali pamiątkowe statuetki.

Wszyscy zgromadzeni pożegnali  odchodzącą na emeryturę wspaniałą nauczycielkę p. Agnieszkę Caruk.

Podziel się tym wpisem ze znajomymi:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Więcej wpisów z tej kategorii