Wizyta młodzieży z Norwegii w naszej szkole

Kiedy 17 lutego 2020 r. do naszej szkoły już po raz kolejny przyjechali Norwegowie, byłam bardzo podekscytowana. Lubię, gdy nas odwiedzają. Poznaję wtedy nowych ludzi, szkolę swój język angielski. Staram się przełamywać barierę językową. Z naszymi gośćmi z Norwegii mieliśmy  język angielski. Zaśpiewali nam kilka swoich piosenek i opowiedzieli o kraju i kulturze i innych rzeczach. Reszta lekcji była poświęcona rozmowom. Podzieliliśmy się na małe grupki i po prostu rozmawialiśmy. Potem graliśmy razem na w-f w siatkówkę. Musze przyznać, że jesteśmy troszkę lepsi w tę dyscyplinę.

Potem nastał czas pożegnania. Każdy kto chciał, mógł się jeszcze spotkać później z młodzieżą z Norwegii w GOK, lecz mnie tam nie było. Nasi goście z północy Europy byli bardzo mili i zabawni. Spędziłam z nimi wspaniały dzień.

Kaja

 

Podziel się tym wpisem ze znajomymi:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Więcej wpisów z tej kategorii