Wspólne ferie uczniów naszej szkoły i Ukraińców

Podczas ferii uczniowie z naszej szkoły uczestniczyli w półkoloniach z dziećmi z Ukrainy.  Spotkania odbywały się codziennie przez tydzień. Zapoznaliśmy się z dużą ilością osób, z które często  rozmawiały z nami po polsku.

Kolonie rozpoczęły się ogniskiem w czwartek 9 stycznia, a zakończyły dyskoteką w czwartek 16 stycznia.  W planie spotkań mieliśmy między innymi wycieczkę do Lublina, basen, zajęcia rekreacyjno-sportowe oraz zajęcia plastyczne.

W trakcie wycieczki zwiedziliśmy obóz koncentracyjny „Majdanek”, przeszliśmy podziemną trasą poznając historię Lublina, a czas wolny spędziliśmy w centrum handlowym.

Na zajęciach integracyjnych  prowadzonych przez p. Agnieszkę Żuk z naszej szkoły dowiedzieliśmy się dużo ciekawych informacji o naszych krajach. Atmosfera była tam bardzo przyjemna i miło spędziliśmy czas. 

                        Ewelina Sidoruk i  Aleksandra Koszołko

 

Podziel się tym wpisem ze znajomymi:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Więcej wpisów z tej kategorii