„Wstańcie chodźmy” – apel z okazji XIX Dnia Papieskiego

31 października 2019 roku dzięki zaangażowaniu młodzieży z klas 7 i 8 naszej szkoły mogliśmy obejrzeć montaż słowno- muzyczny, poświęcony życiu i działalności Wielkiego Polaka, Świętego Jana Pawła II- papieża .Występ młodzieży był ukoronowaniem tegorocznego XIX Dnia Papieskiego, który był obchodzony pod hasłem:,, Wstańcie chodźmy,,.

W przedstawieniu wzięli: udział Aleksandra Wawryniuk kl. 8 b, Julia Baraniuk 8b, Sebastian Kajka 7b, Oliwia Nieścioruk 8b, Oliwia Lesiuk 7b, Kajtek Osuch 8b, Małgorzata Kowalczuk 7 b, Amelia Andruszkiewicz 8b ,Aleksander Nieścioruk 8b, Bartek Sijko 8 b, Adrian Bazylczuk 8a.

Koordynatorem była pani Izabela Oleszczuk, nauczyciele wspierający : pani Monika Stańko i pan Piotr Kulicki .

Kilka dni wcześniej uczniowie zorganizowali zbiórkę pieniędzy na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia( która zajmuje się wsparciem zdolnej, niezamożnej młodzieży z małych miejscowości), sprzedając ciastka i ciasteczka własnoręcznie zrobione . Takie chwile pokazują jaką mamy wspaniałą młodzież i dzieci w naszej szkole.

      

 

Podziel się tym wpisem ze znajomymi:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Więcej wpisów z tej kategorii