Turniej sprawnościowy Fundacji Marcina Gortata

Nasza szkoła została zakwalifikowana do udziału w turnieju Szkolny Skills Challenge 2018 organizowanym przez Fundację Marcina Gortata MG13 przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki.

11.10.2018 pracownicy Fundacji przyjechali do szkoły i wśród naszych uczniów przeprowadzili turniej sprawnościowy. W turnieju wzięło udział 50 uczniów, którzy mieli się wykazać wysoką sprawnością fizyczną. Każdy zawodnik musiał pokonać tor przeszkód i uzyskać jak najlepszy wynik.

Wśród wszystkich uczestników najlepszy wynik uzyskała uczennica kl. V b Milena Tarasiuk i została Mistrzynią Szkoły. II miejsce zajął Patryk Guzarow kl. z V b, III miejsce zajął Krystian Seluk z kl. V c.

Uczniowie otrzymali nagrody, a Milena zakwalifikowała się do etapu ogólnopolskiego, który odbędzie się w Łodzi i będzie rywalizować o wejście do najlepszej „10” w Polsce. Jeżeli znajdzie się w tej grupie, to będzie walczyć o główną nagrodę- wyjazd do USA na turniej piłki koszykowej NBA. Sponsorem wyjazdu będzie Fundacja słynnego koszykarza Marcina Gortata MG13.

 

 

Podziel się tym wpisem ze znajomymi:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Więcej wpisów z tej kategorii