Narodowe Czytanie „Przedwiośnia” S. Żeromskiego

W sobotę 8 września 2018 roku o godz. 10:00 w naszej szkole już po raz siódmy włączyliśmy się do ogólnopolskiej akcji Narodowego Czytania. Spotkaliśmy się w naszej hali, aby wspólnie czytać i przysłuchiwać się tym razem „Przedwiośniu” Stefana Żeromskiego. 

Zgromadzonych gości powitał dyrektor ZPO pan Arkadiusz Podskok, który przypomniał zebranym, jakie książki czytaliśmy w ubiegłych latach oraz krótko wprowadził- szczególnie młodszych słuchaczy- w problematykę tego dzieła Żeromskiego. 

A zaszczycili nas tego dnia następujący goście, którzy czytali fragmenty „Przedwiośnia”:

p. Iwona Lipińska, p. Monika Stańko, p. Ewa Jarząbkowska z synem Miłoszem, p. Ewa i Marek Hołub, p. Joanna Godlewska, p. Monika Pisaruk,  uczennice Zespołu Szkół w Janowie Podlaskim Anna Haslik i Oktawia Liberska i przede wszystkim uczniowie klasy piątej naszej szkoły: Hanna Ksiniewicz, Cezary Hołub, Amelia Lesiuk, Malwina Hryciuk, Aleksandra Koszołko, Ewelina Sidoruk i Norbert Hryciuk. Razem z nami do wspólnego czytania zasiadł  również dyrektor pan Arkadiusz Podskok.

Spędziliśmy ten czas w miłym gronie, przysłuchując się wraz z zebranymi gośćmi prozie Żeromskiego.

Organizacja Narodowego Czytania- p. Iwona Andruszkiewicz

 

Podziel się tym wpisem ze znajomymi:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Więcej wpisów z tej kategorii