DZIEŃ PAPIESKI

DZIEŃ PAPIESKI

16 października miał miejsce w naszej szkole Dzień Papieski. Uczniowie należący do szkolnego kółka teatralnego „Amator” przygotowali krótkie, ale niezwykle interesujące przedstawienie opowiadające o prawdziwej historii Adama- chłopca, któremu Papież św. Jan Paweł II przywrócił nadzieję.

 Świetnie wykonanym scenom towarzyszyła muzyka w wykonaniu uczniów, którzy brali udział w tym przedsięwzięciu.

Nie zapomnijmy jednak o nauczycielach, którzy we wzorowy sposób przygotowali naszych kolegów. Serdecznie dziękujemy pani Małgosi Nowickiej, pani Magdalenie Osuch, pani Iwonie Piwowarskiej, a także pani Grażynie Kraciuk.

Natomiast Was zapraszamy do dołączenia do naszego koła teatralnego.

Tekst: Aleksandra Sidoruk

Podziel się tym wpisem ze znajomymi:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Więcej wpisów z tej kategorii