Biegi uliczne

18.09.2019 r. w ościennej gminie Terespol odbyły się Uliczne Biegi im. Wincentego Kozłowskiego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klas l -VIII, którzy zdobyli czołowe miejsca i ukończyli bieg w pierwszej dziesiątce. Mimo niesprzyjającej pogody wszyscy zawodnicy byli mocno zmotywowani, co przełożyło się na zdobycie dużej ilości punktów dla naszej szkoły.
Wśród klas l-III z naszej szkoły uczennica klasy II a Kasia Zieleniak zdobyła III miejsce. Patryk Guzarow z kl. VI b wywalczył II miejsce. Krzysztof Czapski zajął IV miejsce, a na V miejscu uplasowała się Daria Kamińska.

Po apelu 25 września dyrektor ZPO p. Arkadiusz Podskok wręczył medale i dyplomy uczniom, którzy osiągnęli wysokie wyniki, startując w biegach w Terespolu i Rokitnie.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów.

Podziel się tym wpisem ze znajomymi:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Więcej wpisów z tej kategorii