Kadra Nauczycieli i Wychowawców

Kadra nauczycielska Szkoły Podstawowej
  1. Andruszkiewicz Iwona
  2. Andrzejuk Maria
  3. Caruk Agnieszka
  4. Charytoniuk Paweł
  5. Demianiuk Grzegorz
  6. Doroszuk Wioletta
  7. Dubisz Jolanta
  8. Dwojak Monika
  9. Hryciuk Jarosław
  10. Hryciuk Teresa
  11. Iwaniuk Barbara
  12. Jakimiuk-Orzechowska Dorota
  13. Kaliszuk Iwona
  14. Kaliszuk Jarosław
  15. Kopczyńska Krystyna
  16. Korneluk Ewa
  17. Kraciuk Grażyna
  18. Kublik Maciej
  19. Kulesza Aneta
  20. Kulicki Piotr
  21. Kuszneruk Dorota
  22. Matejuk-Bąk Dorota
  23. Mazur Bożena
  24. Mielniczuk Maria
  25. Oleszczuk Izabela
  26. Olichwiruk Jacek
  27. Osuch Magdalena
  28. Panasiuk Katarzyna
  29. Panasiuk Piotr
  30. Piwowarska Iwona
  31. Popis Bożena
  32. Pożaroszczyk Grażyna
  33. Prystupa Joanna
  34. Rogulska Mariola
  35. Salach-Demidziuk Monika
  36. Semeniuk Irena
  37. Siemieniuk Joanna
  38. Sosenko Stanisław
  39. Sowa Iwona
  40. Stańko Monika
  41. Witecka Izabela
  42. Żuk Agnieszka
  1. Andruszkiewicz Iwona
  2. Andrzejuk Maria
  3. Caruk Agnieszka
  4. Charytoniuk Paweł
  5. Demianiuk Grzegorz
  6. Doroszuk Wioletta
  7. Dubisz Jolanta
  8. Dwojak Monika
  9. Hryciuk Jarosław
  10. Hryciuk Teresa
  11. Iwaniuk Barbara
  12. Jakimiuk-Orzechowska Dorota
  13. Kaliszuk Iwona
  14. Kaliszuk Jarosław
  15. Kopczyńska Krystyna
  16. Korneluk Ewa
  17. Kraciuk Grażyna
  18. Kublik Maciej
  19. Kulesza Aneta
  20. Kulicki Piotr
  21. Kuszneruk Dorota
  22. Matejuk-Bąk Dorota
  23. Mazur Bożena
  24. Mielniczuk Maria
  25. Oleszczuk Izabela
  26. Olichwiruk Jacek
  27. Osuch Magdalena
  28. Panasiuk Katarzyna
  29. Panasiuk Piotr
  30. Piwowarska Iwona
  31. Popis Bożena
  32. Pożaroszczyk Grażyna
  33. Prystupa Joanna
  34. Rogulska Mariola
  35. Salach-Demidziuk Monika
  36. Semeniuk Irena
  37. Siemieniuk Joanna
  38. Sosenko Stanisław
  39. Sowa Iwona
  40. Stańko Monika
  41. Witecka Izabela
  42. Żuk Agnieszka

Kadra nauczycielska Przedszkola Samorządowego
  1. Abramowska Marzenna
  2. Bielecka Barbara
  3. Brzozowska Jolanta
  4. Bunia Daniel
  5. Korlaga Magdalena
  6. Naumiuk Anna
  7. Okoń Anna
  8. Ks. Osipacz Grzegorz