Najlepsi uczniowie w I półroczu 2017/2018

Najlepsi uczniowie w I półroczu 2017/2018

Zestawienie klasyfikacji za I półrocze 2017/2018 klas I – III

 

Uczniowie klas I – III ze 100% frekwencją:

Klasa Ia –   Tomasz Fedoruk, Nikola Andrusiuk

Klasa Ib –   Krystian Makarewicz, Olga Panasiuk, Igor Romaniuk

Klasa Ic –   brak

Klasa IIa – brak

Klasa IIIa –          Róża Maciela

Klasa IIIb –          Mikołaj Abramowski, Michalina Chilkiewicz, Filip Laszuk 

Klasa IIIc –          Maciej Kajka

 

Uczniowie wyróżniający się w nauce:

Klasa Ia –   Nikola Andrusiuk, Tomasz Fedoruk, Wiktoria Guzarow, Nikola Hurbańczuk,  Amelia Kondraciuk, Hanna Listos, Maja Mamruk, Kamila Owerko,  Zuzanna  Szymula, Gabriel Wawryniuk, Michalina Żuk

Klasa Ib –   Karolina Chlipalska, Olivier Hryciuk, Zuzanna Jureczek, Martyna Karpiuk, Jan Kowalczuk, Zuzanna Michalska, Olga Panasiuk, Igor Romaniuk, Radosław Toczyński,    Paweł Tychmanowicz, Aleksandra Oleszczuk, Marta Wawryniuk, Oliwia Werner

Klasa Ic –   Jakub Matusiewicz, Julia Wiszniewska, Amelia Tokarska, Zuzanna Naumiuk, Cezary Juszczuk, Aleksander Siedlecki, Amelia Siedlecka

Klasa IIa – Paweł Michalski, Jakub Pietruczuk, Michał Pykacz, Konrad Iwańczuk, Maja  Daniluk, Karolina Michaluk

Klasa IIIa – Natalia Bechta, Amelia Czuchan, Miłosz Dwojak, Jan Kucharczyk, Jacek Kulicki, Gabriel Majdański, Zofia Marciniuk, Patrycja Owerko,  Wiktoria Rząsa, Zuzanna Semeniuk – Paluch, Jakub Żychowski

Klasa IIIb – Lena Hryciuk, Michalina Klimiuk, Aleksandra Kroszka, Małgorzata Piwowarska, Martyna Urbańczuk

Klasa IIIc – Gabriela Butkiewicz, Andrzej Fila, Lena Hryciuk, Patryk Hura, Maciej Kajka,   Amelia Olisiejuk, Ewelina Ostapiuk, Patrycja Ostapiuk, Wiktoria Panasiuk, Amelia Rudko, Grzegorz Rudko     

 

Zestawienie klasyfikacji klas IV – VII oraz klas gimnazjalnych za

I półrocze 2017/2018

 

Pod względem frekwencji śródrocznej:

I miejsce – klasa VI a  – 94,12 %

II miejsce – klasa VII c – 92,95 %

III miejsce – klasa  II b gimn. – 92,9 %

 

Najwyższą średnią i miejsce w klasach IV – VII zajmują:

I miejsce – klasa IV c – średnia ocena klasy – 4,36  (37,5% uczniów wyróżniających się)

II miejsce – klasa IV b – średnia ocena klasy – 4,14 (29,17% uczniów wyróżniających się)

III miejsce – klasa VI a – średnia ocena klasy – 4,13 (16,67% uczniów wyróżniających się)

 

Uczniowie ze 100% frekwencją:

Klasa IV a – Martyna Dacewicz

Klasa IV b – Milena Tarasiuk, Bartłomiej Tarań

Klasa IV c – Jakub Gryglas, Szymon Stefański

Klasa V a –  Katarzyna Naumiuk

Klasa Vb –   Wiktoria Niedzielska

Klasa VI a – Kaja Owerko, Zofia Sawczuk, Wiktoria Ziółkowska

Klasa VI b – brak

Klasa VII a – Joanna Iwaniuk, Katarzyna Górska

Klasa VII b – brak

Klasa VII c – Patrycja Iwaniuk, Szymon Niedzielski, Julia Orluk, Zuzanna Wawryniuk

Klasa II a gimn – brak

Klasa II b gimn – brak

Klasa III a gimn – Natalia Maciela

Klasa III b gimn – brak

Uczniowie wyróżniający się w nauce w klasach IV – VII i gimnazjalnych

Klasa IV a – Ewelina Sidoruk(5,00), Martyna Dacewicz(4,94) , Malwina Hryciuk(4,75),

Klasa IV b – Augustyna Butkiewicz(5,08), Oliwia Hładoniuk(5,08), Jakub Kłusek(5,0), Emilia Łepecka(5,0), Antoni Kuźmiński(4,92), Andrzej Kondraszuk(4,83),Milena Tarasiuk(4,83)

Klasa IV c – Maria Owerko(5,16), Jakub Jureczek(5,08), Konrad Szychulski(5,08), Cezary Hołub(5,0), Amelia Lesiuk(5,0), Hanna Ksiniewicz(4,91), Aleksander Stefański(4,83), Izabela Bazylczuk(4,75), Anna Kaliszuk((4,75)

Klasa V a – Zuzanna Hura(5,25), Justyna Mróz(4,75)

Klasa V b – Oliwia Lesiuk(5,08), Wiktoria Niedzielska (4,91),  Małgorzata Kowalczuk(4,83), Sebastian Kajka(4,83), Dominik Kozaczuk(4,75)

Klasa VI a – Kaja Owerko(5,17), Wiktoria Ziółkowska(5,17), Zofia Sawczuk(4,92)

Klasa VI b – Kajetan Osuch(5,08), Aleksander Nieścioruk(5,0), Oliwia Nieścioruk(5,0), Aleksandra Wawryniuk(4,91), Julia Baraniuk(4,83), Natalia Kublik(4,83), Karol Ochnik(4,83)

Klasa VII a – Joanna Iwaniuk(4,78)

Klasa VII b – Dominika Dacewicz(5,14), Martyna Maksymiuk(4,85)

Klasa VII c – Kinga Łyczewska(5,0)

Klasa II a gimnazjum – Hubert Śledź(5,0)

Klasa II b gimnazjum – Bartłomiej Klimczuk(5,43), Eliza Mirończuk(4,78)

Klasa III a gimnazjum – Anna Żuk(5,1), Patrycja Żuk(5,1), Martyna Semeryło(4,9), Magda Sawczuk(4,9)

Klasa III b gimnazjum– Izabela Czapska(5,0), Aleksandra Sidoruk(4,93)

Serdecznie gratulujemy dzieciom i młodzieży tak wysokich wyników w nauce, a rodzicom zdolnych dzieci.

 

 

 

 

 

Dzielenie się jest dobre, Ty też możesz podzielić się tym wpisem z innymi: