Wycieczka klas V i VII do Białej Podlaskiej

Wycieczka klas V i VII do Białej Podlaskiej

W środę 10.01.2018 r. klasy V i VII  wraz z opiekunami panią Dorotą Orzechowską – organizatorką całej wycieczki, p. Dorotą Kuszneruk, p. Moniką Dwojak i p. Grażyną Kraciuk wybrały się na spektakl musicalowy oraz łyżwy.             

Na początku odbyło się przedstawienie, którego tematem było Boże Narodzenie. Utalentowany zespół zaprezentował nam, jak piękne i ważne jest obchodzenie świąt z najbliższymi, ukazując to  na podstawie wydarzeń z życia pewnej dziewczynki, która przekonała  się o tym dzięki pewnym osobom, które uświadomiły jej, ile traci.                                                                                         

Po zakończeniu spektaklu pojechaliśmy na lodowisko przy Szkole Podstawowej nr 9, wypożyczyliśmy łyżwy i weszliśmy na lód.

Niektórzy byli już doświadczeni i jeździli z łatwością, lecz byli też tacy,  którzy chodzili przy barierce lub stali podpierając ją, jednak pan pilnujący porządku kazał, aby się poruszać, raz w jedną, raz w drugą stronę. Osobiście nie zaliczyłam żadnego upadku, ale nie brakowało ich u innych osób. Na lodzie były organizowane wyścigi, różne jazdy przy pomocy pachołków, pociągi – ale akurat tego nam zakazywano ze względów bezpieczeństwa.

Czas spędzony na wyjeździe będziemy wspominać dobrze, mimo obitych niektórych części ciała.

 

Dzielenie się jest dobre, Ty też możesz podzielić się tym wpisem z innymi: