Biegi

Biegi

Dnia 10 listopada w Janowie Podlaskim odbyły się biegi z okazji Dnia Niepodległości. Mimo, że pogoda za bardzo nie dopisała i na stadionie było mokro, to wszystkim dopisywał dobry humor. Tego roku przyjechali do nas tylko uczniowie ze Swór. Nagrody zostały wręczane do miejsca 6.

 

Jako pierwsze pobiegły dziewczęta klas 1-2 szkoły podstawowej.

1.Patrycja Ostapiuk – Janów Podl.

2.Lena Sergiej – Swory

3.Nikola Andrusiuk – Janów Podl.

4.Maja Mamruk – Janów Podl.

5.Wiktoria Guzarow – Janów Podl.

6.Julka Nurzyńska – Janów Podl.

 

Bieg drugi – chłopcy 1-2 klasa szkoły podstawowej.

1.Bartosz Tychmanowicz – Janów Podl.

2.Wojtek Sawczuk – Swory

3.Dawid Jaszczuk – Swory

4.Klimiuk Kewin – Janów Podl.

5.Patryk Hura – Janów Podl.

6.Igor Romaniuk – Janów Podl.

 

Bieg trzeci – dziewczęta 3-4 klasa szkoły podstawowej.

1.Ula Melaniuk – Swory

2.Patrycja Protasiuk – Janów Podl.

3.Zuzia Semeniuk – Janów Podl.

4.Julka Ksiuiewicz – Janów Podl.

5.Amelka Czuchan – Janów Podl.

6.Zuzia Trochimiuk – Janów Podl.

 

Bieg  czwarty – chłopcy 3-4 klasa szkoły podstawowej

1.Guzarow Patryk – Janów Podl.

2.Urbańczuk Mikołaj – Janów Podl.

3.Grochowski Michał – Swory

  1. Myć Aleksander – Janów Podl.

5.Czuchan Kacper – Janów Podl.

6.Szutko Bartek – Swory

 

  Bieg piąty – dziewczęta 5 klasa szkoły podstawowej

1.Szewczuk Amelka – Janów Podl.

2.Mróz Justyna – Janów Podl.

3.Krekora Andżelika – Swory

4.Chalimoniuk Monika – Swory

5.Hura Zuzia – Janów Podl.

6.Naumiuk Roksana – Janów Podl.

 

  Bieg szósty – chłopcy 5 klasa szkoły podstawowej

 1.Beczkura Wojtek – Swory

2.Kozaczuk Dominik – Janów Podl.

3.Wawrynik Kacper – Janów Podl.

4.Klimkiewicz Szymon – Janów Podl.

5.Kajka Sebastian

 

Bieg siódmy – dziewczęta 6 klasa szkoły podstawowej

1.Andruszkiewicz Amelka – Janów Podl.

2.Czuchan Patrycja –Janów Podl.

3.Andrusiuk Wiktoria –Janów Podl.

4.Kulik Ilona –Janów Podl.

 

 Bieg ósmy – chłopcy 6 klasa szkoły podstawowej

1.Szewczuk Kuba –Janów Podl.

2.Gawęda Igor –Swory

3. Adamiuk Mateusz –Janów Podl.

4. Bazylczuk Adrian – Janów Podl.

5.Osuch Kajtek –Janów Podl.

 

  Bieg dziewiąty –dziewczęta 7 klasa szkoły podstawowej

1.Gromadzka Justyna –Swory

2.Chalimoniuk Weronika- Swory

 

 Bieg dziesiąty – chłopcy 7 klasa szkoły podstawowej

1.Kondratiew Jarek –Janów Podl.

2.Łyczewski Dawid –Janów Podl.

3.Kopczyński Igor –Janów Podl.

4.Niedzielski Szymon – Janów Podl.

5.Weremiuk Kacper – Janów Podl.

6.Chromiec Maciek –Janów Podl.

 

Bieg jedenasty –dziewczęta 2-3 klasa gimnazjum

1.Sawczuk Lucyna – Swory

2.Doroszuk Gabrysia – Janów Podl.

3.Nożyciska Klaudia –Swory

4.Bechta Zosia –Janów Podl.

5.Maksyniuk Gosia –Janów Podl.

6.Wasilewska Weronika – Swory

 

Bieg dwunasty- chłopcy 2-3 klasa gimnazjum

1.Czemierowski Maciek –Swory

2.Gryta Jacek –Swory

3.Bernaszuk Sebastian –Janów Podl.

4.Bogdaniuk Kuba –Janów Podl.

5.Wasiluk Radek –Janów Podl.

6.Charytonik Maciek- Janów Podl.

 

Gratulacje dla wszystkich uczestników i życzymy dalszych sukcesów.

Gabriela Doroszuk

 

Dzielenie się jest dobre, Ty też możesz podzielić się tym wpisem z innymi: