Stypendia za wyniki w nauce w roku szkolnym 2016/2017

Stypendia za wyniki w nauce w roku szkolnym 2016/2017

Każdego roku najzdolniejsi uczniowie w swoim roczniku są nagradzani przez Wójta Gminy Janów Podlaski Pana Jacka Hurę stypendiami za wysokie osiągnięcia w nauce i wzorową postawę uczniowską. Uroczystość wręczenia nagród miała miejsce podczas zakończenia roku szkolnego 2016/2017 w hali sportowej – gimnazjum oraz w Szkole Podstawowej, podczas której obecni byli przedstawiciele władz samorządowych, uczniowie, grono pedagogiczne, rodzice i opiekunowie.

Uczniowie otrzymali jednorazową nagrodę pieniężną, która była ukoronowaniem ich ciężkiej pracy i rozwijania zainteresowań poprzez udział w kołach przedmiotowych, akcjach charytatywnych, konkursach i innych zajęciach pozalekcyjnych.

Nagrodzeni uczniowie:

Szkoła Podstawowa im. Czesława Tańskiego w Janowie Podlaskim

  1. Dominika Dacewicz kl. VI średnia 5,50
  2. Kaja Owerko kl. V średnia 5,42
  3. Zuzanna Hura kl. IV średnia 5,42

Publiczne Gimnazjum im. św. Jana Pawła II w Janowie Podlaskim

  1. Julia Barabasz kl. III średnia 5,50
  2. Izabela Czapska kl. II średnia 5,42
  3. Bartłomiej Klimczuk I średnia 5,33

Oprócz nagród wręczanych przez Wójta Gminy uczniowie gimnazjum i szkoły podstawowej zostali nagrodzeni przez dyrekcję poszczególnych szkół za bardzo dobre wyniki w nauce: w gimnazjum 19 osób, w szkole podstawowej13 osób – uczniowie ci mogli pochwalić się oprócz wzorowego zachowania średnią powyżej 5,0.

Byli to:

W Szkole Podstawowej:

  • Joanna Iwaniuk 6a, śr. 5,16
  • Aleksander Nieścioruk 5b, śr. 5,16
  • Oliwia Nieścioruk 5b, śr. 5,16
  • Karol Ochnik 5b, śr. 5,16
  • Kajetan Osuch 5b, śr. 5,16
  • Aleksandra Wawryniuk, śr. 5,16
  • Oliwia Lesiuk 4b , śr. 5,16
  • Wiktoria Niedzielska 4b , śr. 5,16
  • Wiktoria Ziółkowska 5a , śr. 5,08
  • Sebastian Kajka 4b, śr. 5,08

W Gimnazjum:

  • Natalia Miszczuk IIIb, śr. 5,44
  • Beata Okoń IIIb, śr. 5,39
  • Patrycja Żuk IIa, śr. 5,36
  • Anna Żuk  IIa, śr. 5,36
  • Klaudia Kaliszuk IIIa, śr. 5,33
  • Przemysław Melaniuk IIIb , śr. 5,33
  • Wiktoria Kwiatkowska IIIa, śr. 5,28
  • Aleksandra Sidoruk IIb , śr. 5,29
  • Julia Sijko IIIa, śr. 5,22
  • Julia Ochnik IIIa , śr. 5,22
  • Marceli Korneluk IIIb, śr. 5,17
  • Katarzyna Andrzejuk IIa, śr. 5,14
  • Martyna Semeryło IIa, śr. 5,14
  • Weronika Bujan IIIa, śr. 5,06
  • Julia Raczko IIIa, śr. 5,06
  • Szymon Rusinek IIIa, śr. 4,83

Przyznane stypendia wspierają uzdolnioną młodzież i niewątpliwie zachęcają innych uczniów do wzmożenia wysiłku w zdobywaniu jak najlepszych wyników w nauce.

Dzielenie się jest dobre, Ty też możesz podzielić się tym wpisem z innymi: